Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
In mentenanta, la forum va aparea versiunea Board RP-LF 1.2 BETA Deocamndata ramane 1.1. La server au aparut bugguri.





[Poveste] Ruseskov_Moris


RyDeR
RyDeR





Scris de către RyDeR ( ) în [Poveste] Ruseskov_Moris la data de Vin Dec 30, 2011 9:17 am

Salut! Eu va voi povesti cum am descoperit statul San Andreas.

Sa o luam cu inceputul.

M-am nascut in 1993 la Moscova , de cand eram copil visul meu era sa ajung in America , la New York, si intr-o zi cand am implinit 18 ani am primit cadou un bilet pe o nava care transporta persoane in America in portul Boston, am plecat imediat dupa ce am primit biletul, lasand-ui singuri pe parintii mei. O zi a fost bine , nimic neasteptat , dar in timpul noptii am fost loviti de ceva ce nici acum nu stiu ce a fost, vasul se scufunda rapid , am incercat sa scapam dar scufundarea vasului a tras si barcutele dupa el, eu m-am rugat la Dumnezeu si am inchis ochii, dupa cateva ore,zile ,nu sunt sigur m-am trezit la mal , unde erau casute multe distruse de vreme cred, m-am ridicat in picioare si amk vazut un far, m-am indreptat spre far si cand ma duceam inspre el am dat de un om, l-am trezit si mi-a zis cine este, el era Smoke Lawyence
, m-am bucurat sa vad ca nu sunt singur, noi doi am plecat spre o masina si ne-am dus la spital, in drum spre spital am vazut multe cladiri, distruse, cand am ajuns spital ne-am tratat si am gasit de mancare, am tinut-o o vreme cu mancarea din spital pana cand a venit un om de 30 de ani si a dat de noi, era Cesar Santos dupa ce l-am cunoscut am inceput sa punem statul San Andreas pe picioare si totul a fost bine si frumos de cand l-am cunoscut pe acel om , pe care l-am numit intemeietorul statului.


 Subiecte similare

-
» [Poveste]Cesar Santos
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: In Character(IC) :: Povestile caracterelor-


Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente