Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
In mentenanta, la forum va aparea versiunea Board RP-LF 1.2 BETA Deocamndata ramane 1.1. La server au aparut bugguri.





Regulament reporturi


Fresh
Fresh
Fondator





Scris de către Fresh ( Fondator ) în Regulament reporturi la data de Dum Dec 11, 2011 1:05 am

Regulament reporturi Html_newsOdata cu deschiderea serverului apar si regulile pentru reporturile trimise.

Reporturi: Permise

Regulament reporturi Reput_star_gold M-am blocat in casa, va rog sa-mi dati slap/respawn.Multumesc.
(aici n-aveti dreptul de-a cere goto intr-un loc, decat slap/respawn)
Regulament reporturi Reput_star_gold Nu pot sa ma misc, va rog sa-mi dati unfreeze.Multumesc.
(aici n-aveti dreptul de-a cere respawn)
Regulament reporturi Reput_star_gold Nu-mi gasesc masina, va rog sa-mi spuneti locul unde se afla.Multumesc
(Atentie: aici n-aveti dreptul de-a cere masina, trebuie sa vi se spuna locul unde se afla, nu vi se va aduce masina)
Regulament reporturi Reput_star_gold Playerul X a facut/face missclick/bunnyhop/revenge kill.Va rog sa stati spect pe el.Multumesc.
(n-aveti dreptul de-a cere direct warn, trebuie sa veniti cu o dovada clara daca cereti direct WARN)

Regulament reporturi Fhxtx3idgrlie9sf01wd Si alte reporturi in care descrieti clar problema dumneavoastra ce necesita asistenta unui admin.

Regulament reporturi Fhxtx3idgrlie9sf01wd Reporturile permise sunt si cele in folosul serverului precum "doresc sa donez"/"doresc informatii despre o donatie"/"playerul X face reclama, va rog sa-l banati."

Reporturi: Interzise
Regulament reporturi Shareon_orkut Un admin /goto la mine va rog.Multumesc
(un admin nu va asista niciodata la o problema despre care nu stie nicio data)
Regulament reporturi Shareon_orkut Sunt in SF/desert/alt loc departe de LS.Va rog respawn
(puteti contacta un taximetrist sau sa intrati din nou)
Regulament reporturi Shareon_orkut Am o intrebare
(nu cunoastem intrebarea si nu va putem ajuta)

Regulament reporturi Topic_move Pentru orice astfel de report in care nu descrieti problema, sanctiunile sunt urmatoarele:

-Prima abatere: Regulament reporturi Pos ADMIN-JAIL 50 minute
A doua abatere:Regulament reporturi Pos Warn + ADMIN JAIL 2 ore
A treia abatere:Regulament reporturi Pos 3 WARNS(in total 4 warns cu a doua abatere) + ADMIN JAIL 1 zi


Regulament reporturi Popula13 Edit by: Smoke_Lawyence



Fresh
Fresh
Fondator





Scris de către Fresh ( Fondator ) în Re: Regulament reporturi la data de Mar Dec 20, 2011 11:53 pm

Updated la sanctiuni

 Subiecte similare

-
» Regulament FBI
» Regulament server
» Regulament admini
» Regulament Los Santos Police Departament
» Despre news reporters(regulament/indatoriri)
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administrare :: Regulament-


creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente