Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
In mentenanta, la forum va aparea versiunea Board RP-LF 1.2 BETA Deocamndata ramane 1.1. La server au aparut bugguri.





De cand practicati HARD-RP


ExyT
ExyT
Fondator





Scris de către ExyT ( Fondator ) în De cand practicati HARD-RP la data de Dum Dec 11, 2011 1:31 am

Salut tu de cand practici HARD-RP si cat la % sti sal practici.


Fresh
Fresh
Fondator





Scris de către Fresh ( Fondator ) în Re: De cand practicati HARD-RP la data de Dum Dec 11, 2011 1:33 am

De cand l-am cunoscut pe Suez am invatat sa practic Hard-RP, pana atunci nu prea ma descurcam.

Acum, sincer, pot sa dau si lectii de hard-rp, daca mi-as acorda o nota ar fi 9,5.

Perfecti nu prea sunt.



RyDeR
RyDeR





Scris de către RyDeR ( ) în Re: De cand practicati HARD-RP la data de Joi Dec 15, 2011 11:03 am

Pai, eu am cunoscut un player Suez_Larsen pe un server ratat. De atunci m-a apucat pasiunea de RP / HARD-RP . Mi-as acorda nota 8,5 Smile.




SmOkE_Lawyence





Scris de către SmOkE_Lawyence ( ) în Re: De cand practicati HARD-RP la data de Joi Dec 22, 2011 5:24 am

De cand am inceput sa joc SA-MP. Mi sa povestit ce trebuie sa fac si mam apucat de servere asa Hard-RP si am vazut ca nu-i greu. Eu mi-as acorda 10.


Continut sponsorizat





Scris de către Continut sponsorizat ( ) în Re: De cand practicati HARD-RP la data de



Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Discutii-


creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente